Příslušenství ke kočárkům (G-mini) - zboží

Filtrování
Nalezeno 6 produktů

G-mini Nánožník UKOS

G-mini Výrobce

UKOS Multifunkční termo návlek 3v1, který chrání dítě před zimou a nepřízní počasí v autosedačce, kočárku či v nosítku. Možné využít až do 4 let věku dítěte.

od 599 Kč do 799 Kč

G-mini Nánožník

G-mini Výrobce

Nánožník na kočárek G-mini oceníte při každé nepřízni počasí. Určeno pro golfové kočárky.

od 339 Kč do 399 Kč

G-mini Adaptér na Grand

G-mini Výrobce

Pomocí tohoto adaptéru je kočárek G-mini Grand snadno a bezpečně kombinovatelná s autosedačkami Maxi-Cosi, Cybex a Concord.

299 Kč

G-mini JEMI rukávník

G-mini Výrobce

G-mini JEMI rukávník 2ks ochrání Vaše ruce před mrazem a nepřízní počasí. Vysoká úroveň tepelné ochrany – vnitřek tvořen fleesovou podšívkou.

od 299 Kč do 359 Kč

G-mini Nánožník ke kočárkům Trend a Trend Air

G-mini Výrobce

Nánožník ke kočárkům Gmini Trend a Trend Air. Praktický, prostorný nánožník v barvě kočárku, který se snadno přichytí ke sporťáku Trend.

399 Kč

G-mini paměťová podložka

G-mini Výrobce

Podložka z paměťové pěny zmírňuje dopad jízdy na nerovném terénu. Paměťová pěna je moderní, technologicky vyspělý materiál, vyrobený z měkké visko-elastické pěny. Paměťová pěna je umělý materiál, má však oproti přírodním materiálům mnoho výhod. ... více

399 Kč

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Příslušenství ke kočárkům užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kombinované a hluboké kočárky nebo Golfové kočárky, Sportovní kočárky, Kočárky - tříkolky.